Loading...

Özellikle şehir dışında ki müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz online tahsilat adımlarımız şu şekildedir;

>Sitemizde stokda mevcut olan istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek kapıda ödeme yada havale seçeneğini seçip sipariş işlemini sonlandırıyorsunuz. Bu kısımda herhangi bir tahsilat yapılmamaktadır.

>Bizler siparişi aldıktan sonra stok durumumuza göre siparişinizin son halini sizinle paylaşıyoruz.

>Siparişin son halini siz onay verdikten sonra, siteye üye olurken verdiğiniz mail adresine aşağıdaki gibi bir e-posta gelecek.

 

>Bu e-postadaki linke tıkladığınızda size özel Müşteri Ekranı'nda faturanız aşağıdaki gibi görünecektir. (Aynı zamanda bu ekranda tüm işlemlere tıklayarak firmamızla yapılan tüm cari hareketlerinize de ulaşabilirsiniz.)

 

>Bu sayfada bulunan "KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAP" seçeneğine tıkladıktan sonra firma bilgilerini girebilir ve aşağıda gösterildiği şekilde kredi kartı bilgilerini de girerek online olarak ve 3D secure güvenliği altında ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

>Güvenlik gereğince kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Paraşüt yada İyzico tarafından saklanmaz ve tüm işlemler 128 bit şifrelenmiş şekilde 3D secure yöntemiyle koruma altındadır. (kendi isteğinizle bu kartı sakla kutusuna tıklarsanız yine şifreli bir şekilde iyzico tarafından güvenli bir şekilde saklanır) 

>Dilerseniz bankanıza özel oranlarla taksit seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

>Daha detaylı bilgi için 0533 494 69 86 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Paylaş
Diğer haberler için tıklayınız.