Majo Burgu Çubuk 20’li

Ürün Kodu: MJ-614
Barkodu : 20216030
Stok Durumu: Mevcut
Paylaş

Majo Burgu Çubuk 20’li


Köpeklerin Diş Sağlığına Birebir
Köpeklerin sağlığının önemli bir göstergesi dişleri kabul edilir. Dişleri sağlam olan köpekler sağlıklı olabilir. Bu çiğneme çubukları köpeklerin sağlıklı ve sağlam dişlere sahip olması için özel olarak üretilmiştir.


Sindirmesi Kolay
Çiğneme çubuklarının sevimli dostunuza sindirim şikayetleri vermesi gerekmiyor. Tamamen doğal içerikten oluştuğundan ve yüksek lif içerdiğinden bu çubukları sindirme konusunda köpekler kesinlikle problem yaşamıyorlar. Sindirim şikayetlerine elveda!


Tamamen Doğal İçerik
Mama içerisinde yer alan besin maddelerinin tümü doğaldır. Köpeklerin sağlığı Mio için önemlidir. Bu nedenle mama içine insanların yemesi mümkün olmayacak herhangi bir besin eklenmemiştir. Mio ile doğal ve sağlıklı köpekler!

Kimyasal Maddeler Yok
Mama içinde yüksek kimyasal maddeler ya da koruyucu maddeler bulunmuyor. Mama gücünü ve besleyici özelliğini tamamen doğal olmasından alıyor.


Enerji ve Mutluluk Verir
Köpeğinizin enerjik ve mutlu olmasını istemez misiniz? Bu çiğneme çubukları bu iki işlevi de yerine getirir. Köpekler hiç olmadıkları kadar enerjik ve mutlu olurlar. 


Yoğun Lezzet
Köpekleriniz bu çiğneme çubuklarının lezzetine bayılacak! Hem besleyici bir içeriği vücutlarına alan köpekler hem de lezzetin keyfini çıkarmış olacaklar. 

Çiğneme Kemiğinin İçeriği;
Ham deri, süt özü.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER